Меню МАГАЗИНА
Your Cart

Відеопривітання

Серія № 2 "Зачароване місто"Дівчаткам і хлопчикам від 3 до 7 років буде цікавий цей мультфільм. Ваш малюк з двома веселими білченятами відправляється розгадувати таємницю чарівного містечка і співати пісню зі Снігуронькою.- Для дітей від 3 до 7 років- Тривалість: 11 хв.Казковий настрій і справжнє шо..
100 грн.
Серія № 3 "Зимові забави"Якщо у вас один або двоє діток у віці від 1 до 10 років, то вибирайте мультфільм "Зимові забави", де діти пограють разом з веселим зайцем, білченятами та іншими нашими персонажами.- Тривалість: 12 хв.- Для дітей від 1 до 10 роківДружно, весело і разом можна вирішити будь-яке..
100 грн.
Серія № 5"Уроки чарівництва"Для самих дорослих діток від 5 до 12 років, які вивчають світ навколо і мріють навчитися літати, як справжня фея або супергерой.- Тривалість: 18 хв.- Для дітей від 5 до 12 роківВчимося читати разом з Дідусем Морозом! Будемо вивчати букви і чарівництво, яке вони вміють тво..
100 грн.
Виробник: Milagrosa
Серія №1 "Чарівна куля"Тривалість відео-9 хвилинЯкщо вашому малюкові від 0 до 4 років, і він жодного разу не дивився наші Мультфільми, то вибирайте "Чарівна куля" з загадками і завданнями для найменших.- Для дітей від 0 років- Тривалість: 9 хв. Ваш малюк вперше побуває в чарівному світі Діда Мороза!..
100 грн.
Серія № 4 "Майстерня Діда Мороза"Для маленьких " чомучок "від 3 до 7 років підійде захоплююче привітання" майстерня діда Мороза", де ваша дитина зможе дізнатися, як робляться подарунки для дітей усього світу і навіть взяти участь в цьому процесі.- Тривалість: 12 хвилин- Для дітей від 3 до 7 роківТво..
100 грн.
"Новорічна пригода" від Діда Мороза - це неймовірна подорож у світ казки та чарівництва персонально для кожної дитини!Економ-набір 5 серійНоворічна пригода" - це оригінальні Іменні відео привітання, створені у форматі анімаційних мультфільмів.Ваша дитина стає головним героєм Новорічної казки разом з..
200 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.