Меню МАГАЗИНА
Your Cart

ЖД МАНЕЖ

ЖД МАНЕЖ

Манеж Залізничний в поїзд для дитини

    Подорож з дітками особливо в поїздах часто приносять чимало клопоту новоспеченим батькам. Для максимального полегшення поїздок на поїздах розроблено унікальний винахід – дитяча жд перевезенняДорожній манеж для подорожей забезпечує закритий простір з 3 сторін для малюка. В комплект манежу в дорогу входить спеціальна завіска і рюкзак для зберігання.


     "Ж / д манеж(зі шторкою)" - це пристосування, яке дозволяє безпечно і з комфортом їздити з дітьми від народження в пасажирських вагонах залізничного транспорту України і Росії.

    ЖД манеж дитячий для поїзда легко складається, в складеному вигляді поміщається в невелику сумку. Намет в плацкартний або купейний вагон елементарно обробляється після дороги в пральній машині. ЖД пристосування для перевезення діток в поїзді легко кріпиться і дає унікальні переваги мамам і татам, що пересуваються з новонародженими:

  1. безпечно перевозити дітей;
  2. підходить для грудничка;
  3. має компактні розміри в складеному вигляді;
  4. комфортного сну батька і крихти на нижній полиці;
  5. гігієнічність;
  6. створення прихованої зони для годування і не тільки;
  7. можливість розмістити двох діток на одній полиці;
  8. вільно переміщатися по вагону;
  9. захищає від протягів;
  10. доступна ціна.
ЗАЛІЗНИЧНИЙ МАНЕЖ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ НА ПОЇЗДІ + ПОДАРУНОК! ЗАЛІЗНИЧНИЙ МАНЕЖ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ НА ПОЇЗДІ + ПОДАРУНОК!
ТОП ПРОДАЖІВ
Виробник: Dodomik
ЖД манеж-комфортна подорож з дитиною на поїзді В подарунок 2 охолоджуючих пакети моментальної дії" Сніжок " Детальніше тутЗалізничний манеж для дітей призначений для підвищення комфорту і безпеки перевезення дітей в залізничних поїздах.Залізничний манеж вирішує проблему падіння ди..
750 грн.
Виробник: Dodomik
Охолоджуючий гіпотермічний пакет Сніжок миттєвої діїпризначений для екстреного охолодження. Застосовується як для місцевого охолодження тканин організму людини, так і для охолодження інших об'єктів. Можна застосовувати для охолодження тканин організмів тварин.Охолоджуючий пакет ..
20 грн.
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.