Меню МАГАЗИНА
Your Cart

МАТРАЦИКИ ДЛЯ АВТОКРІСЛА

МАТРАЦИКИ ДЛЯ АВТОКРІСЛА
Дихаючий матрацик від Milagrosa прекрасно вирішує проблему вологою спинки малюка в жарку пору року. Матрацик-вкладиш складається зі спеціальної 3D сітки. Дана структура матрацика дозволяє повітрю без праці циркулювати між спинкою дитини і сидінням. Така конструкція матрацика забезпечує сухість спинки малюка.

Хочемо зауважити, що склад і форма матрацика чи не блокує природні процеси терморегуляції в організмі, які у кожної дитини, в силу індивідуальності, проявляються в різному ступені - більше або менше.
Завдяки універсальній формі матрацик зручний в застосуванні для малюків у віці від 0 до 5 років і підходить для всіх популярних моделей колясок і сучасних автокрісел.
Довжина килимка регулюється за допомогою гумових стрічок, що з'єднують нижню частину виробу і підголівник. Спеціальні гумові стрічки з гаками надійно фіксують матрацик в колясці або автокріслі. Ще одна важлива перевага матрациків Milagrosa-це легкий догляд за ними. Матрацики легко перуться вручну або в пральній машинці при делікатному режимі, сохнуть швидко.

Структура 3D сітки матрацика-вкладиша забезпечує циркуляцію повітря, полегшуючи відчуття спеки, швидко відводить вологу і запобігає саме рясне потіння дитини. У більшості випадків використання 3D матрацика наші покупці пишуть нам відгуки, що дитина дійсно після прогулянок або тривалих поїздок в автокріслі залишається з більш сухою спинкою і відчуває себе комфортніше. Надтонкі волокна миттєво сохнуть, що вигідно відрізняє матрацик від звичайних бавовняних виробів, які затримують вологу і не справляються із завданням збереження сухої спинки дитини.

Зворотна сторона матрацика – 100% преміум бавовна.


Дихаючі матрацики Milagrosa зручно використовувати для:

- коляска,
- автолюлек,
- автокрісел,
- велокрісел,
- стільчиків для годування.


Довжина килимка: 77 см.
Ширина килимка: 37 см.
Товщина килимка: 1 см.
ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "DINO" ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "DINO"
НОВИНКА + подарунок! -20 %
Виробник: Milagrosa
Дихаючий дитячий матрацик для авто-крісла ТМ MilagrosaДвосторонній дихаючий 3D матрацик Milagrosa допомагає вирішити проблему мокрої спинки малюка в жарку пору року. Дитині буде комфортно сидіти на будь-якій зі сторін матрацика. З одного боку вкладиша - 100% бавовна, з іншого - дихаюча 3D сітка...
520 грн. 650 грн.
ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "КАКТУСИ" ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "КАКТУСИ"
НОВИНКА + подарунок! -20 %
Виробник: Milagrosa
Дихаючий дитячий матрацик ТМ Milagrosa "Кактуси, синій"Двосторонній дихаючий 3D матрацик Milagrosa допомагає вирішити проблему мокрої спинки малюка в жарку пору року. Дитині буде комфортно сидіти на будь-якій зі сторін матрацика. З одного боку вкладиша - 100% бавовна, з іншого - дихаюч..
520 грн. 650 грн.
ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "НІЖНІСТЬ" ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "НІЖНІСТЬ"
НОВИНКА + подарунок! -20 %
Виробник: Milagrosa
Дихаючий 3Д дитячий матрацик ТМ MilagrosaДвосторонній дихаючий 3D матрацик Milagrosa допомагає вирішити проблему мокрої спинки малюка в жарку пору року. Дитині буде комфортно сидіти на будь-якій зі сторін матрацика. З одного боку вкладиша - 100% бавовна, з іншого - дихаюча 3D сітка. Гіпоалергенн..
520 грн. 650 грн.
ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "ПАНДИ-ІНДІАНЦІ" ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "ПАНДИ-ІНДІАНЦІ"
НОВИНКА + подарунок! -20 %
Виробник: Milagrosa
Дихаючий дитячий матрацик ТМ MilagrosaДвосторонній дихаючий 3D матрацик Milagrosa допомагає вирішити проблему мокрої спинки малюка в жарку пору року. Дитині буде комфортно сидіти на будь-якій зі сторін матрацика. З одного боку вкладиша - 100% бавовна, з іншого - дихаюча 3D сітка. Гіпоалергенне п..
520 грн. 650 грн.
ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "ПОЛЬОВІ КВІТИ" ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "ПОЛЬОВІ КВІТИ"
НОВИНКА + подарунок! -20 %
Виробник: Milagrosa
Дихаючий дитячий матрацик ТМ Milagrosa "Польові квіти"Двосторонній дихаючий 3D матрацик Milagrosa допомагає вирішити проблему мокрої спинки малюка в жарку пору року. Дитині буде комфортно сидіти на будь-якій зі сторін матрацика. З одного боку вкладиша - 100% бавовна, з іншого - дихаюча..
520 грн. 650 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.