Меню МАГАЗИНА
Your Cart

ТРИМАЧІ ГОЛОВИ ДЛЯ СНУ В АВТОМОБІЛІ

ТРИМАЧІ ГОЛОВИ ДЛЯ СНУ В АВТОМОБІЛІ

Подорожуючи на автомобілі з дитиною, кожна мама дбає, щоб зробити поїздку максимально комфортною і безпечною. Автокрісло на сьогоднішній день - не предмет розкоші, а необхідність. Але чи завжди дитині зручно знаходиться в ньому тривалий час? Поїздки дуже стомлюють діток і вони нерідко засинають прямо на ходу. 

При різкому гальмуванні ремені безпеки дитячого автокрісла надійні, але, на жаль, не фіксують і не захищають голову і шию малюка.  Голова бовтається і падає вперед, порушуючи сон малюка і лякаючи його. В такому випадку фіксатор голови буде дуже корисний.  З його допомогою головка в автомобільному сидінні займає правильне положення  і бічний захист забезпечить безопасность  у разі удару.

Тримач голови в автокріслі допоможе  зберегти зручне положення голови  і забезпечить дитині спокійний і безпечний сон .  

Виробник: Milagrosa
Фіксатор голови для подорожі в автокріслі "Автосоня" - індіанціЯкщо ви часто подорожуєте на автомобілі з дітьми, то, напевно, знаєте, що коли дитина міцно спить в автокріслі, то його голова постійно нахиляється вперед, створюючи не комфортне положення, а також величезне навантаження на..
120 грн.
Виробник: Milagrosa
Фіксатор голови для подорожі в автокріслі "Автосоня" - ЗорепадЯкщо ви часто подорожуєте на автомобілі з дітьми, то, напевно, знаєте, що коли дитина міцно спить в автокріслі, то його голова постійно нахиляється вперед, створюючи не комфортне положення, а також величезне навантаження на ..
120 грн.
Виробник: Milagrosa
Фіксатор голови для подорожі в автокріслі "Автосоня" - ніжністьЯкщо ви часто подорожуєте на автомобілі з дітьми, то, напевно, знаєте, що коли дитина міцно спить в автокріслі, то його голова постійно нахиляється вперед, створюючи не комфортне положення, а також величезне навантаження на..
120 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.