Меню МАГАЗИНА
Your Cart

МАНЕЖ У ПОТЯГ

МАНЕЖ У ПОТЯГ
Залізничний манеж для дітей від 3 років у поїзд від офіційного дистриб'ютора Dodomik (модель 3 стінки +шторка) - це пристрій, який дозволяє безпечно та комфортно подорожувати батькам, з дітьми від 0 років, у пасажирських вагонах поїзда. ЖД манеж у поїзд легко складається, у складеному вигляді поміщається у невелику сумку. Виріб обробляється у пральній машині. Залізничний манеж у поїзд Dodomik (3+) забезпечує закритий простір з трьох сторін. У комплект входить шторка!
Виробник: Milagrosa
Позиціонер для малюка з валиками від MilagrosaПризначення позиціонера для сну новонародженого у тому, щоб забезпечити комфортний і безпечний сон дитині. Виробник обмежувачів продумав конструкцію до найдрібніших деталей. В основі виробу – матрацик з валиками для комфортного сну дитини...
590 грн.
ЗАЛІЗНИЧНИЙ МАНЕЖ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ НА ПОЇЗДІ + ПОДАРУНОК! ЗАЛІЗНИЧНИЙ МАНЕЖ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ НА ПОЇЗДІ + ПОДАРУНОК!
ТОП ПРОДАЖІВ
Виробник: Dodomik
ЖД манеж-комфортна подорож з дитиною на поїзді В подарунок 2 охолоджуючих пакети моментальної дії" Сніжок " Детальніше тутЗалізничний манеж для дітей призначений для підвищення комфорту і безпеки перевезення дітей в залізничних поїздах.Залізничний манеж вирішує проблему падіння ди..
750 грн.
Виробник: Dodomik
Охолоджуючий гіпотермічний пакет Сніжок миттєвої діїпризначений для екстреного охолодження. Застосовується як для місцевого охолодження тканин організму людини, так і для охолодження інших об'єктів. Можна застосовувати для охолодження тканин організмів тварин.Охолоджуючий пакет ..
20 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.