Меню МАГАЗИНА
Your Cart

Іменне відеопривітання від Діда Мороза Серія № 2"Зачароване місто"

Іменне відеопривітання від Діда Мороза Серія № 2
Іменне відеопривітання від Діда Мороза Серія № 2"Зачароване місто"
100 грн.
  • Склад: В наявності
  • Артикул: 20182

Доступні варіанти

Серія № 2 "Зачароване місто"

Дівчаткам і хлопчикам від 3 до 7 років буде цікавий цей мультфільм. Ваш малюк з двома веселими білченятами відправляється розгадувати таємницю чарівного містечка і співати пісню зі Снігуронькою.

- Для дітей від 3 до 7 років
- Тривалість: 11 хв.

Казковий настрій і справжнє шоу від улюблених персонажів! Спочатку допоможемо Дідусеві Морозу знайти бешкетних білченят, а потім телепортуємося в чарівне місто до Снігуроньці. Разом з Дідусем Морозом Врятуємо місто від витівок хуртовини. Заспіваємо святкову пісеньку і потанцюємо разом зі Снігуронькою, чукчами і сніговиками.

Іменне відео привітання від Діда Мороза

Кожна частина "новорічної пригоди" є відокремленою серією, яка не пов'язана з попередніми випусками сюжетною лінією.
Як вже завелося в нашій казці, новорічна пригода починається в хаті Діда Мороза з доброго іменного вітання і знайомства з новими помічниками. Цього разу добрий чарівник приготував для своїх гостей сюрприз-музичне привітання від своєї внучки Снігуроньки. Але виявляється, що в новорічні плани втрутилася зла хуртовина, яка загрожує зірвати свято!

За допомогою чарівної книги і казкового заклинання, ваша дитина допоможе Дідові Морозу чар заморожений місто і врятувати Снігуроньку. За це Дід Мороз подякує глядачеві на ім'я та відправить у святкове новорічне містечко!

Вас чекають пісні і танці, загадки і привітання, чари і пригоди. Одним словом-справжня казка!


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.