Меню МАГАЗИНА
Your Cart

Іменне відеопривітання від Діда Мороза серія №4"майстерня діда Мороза"

Іменне відеопривітання від Діда Мороза серія №4
Іменне відеопривітання від Діда Мороза серія №4"майстерня діда Мороза"
100 грн.
  • Склад: В наявності
  • Артикул: 20183

Доступні варіанти

Серія № 4 "Майстерня Діда Мороза"

Для маленьких " чомучок "від 3 до 7 років підійде захоплююче привітання" майстерня діда Мороза", де ваша дитина зможе дізнатися, як робляться подарунки для дітей усього світу і навіть взяти участь в цьому процесі.
- Тривалість: 12 хвилин
- Для дітей від 3 до 7 років

Творчим і допитливим діткам, які хочуть все на світі знати! Дізнаємося, як робляться подарунки для дітей усього світу в майстерні Діда Мороза. Познайомимося з російської народної іграшкою — матрьошкою. Потім потрапимо в царство Райдужного кольору і розфарбуємо подарунки майстерні. Перетворимо неслухняного Снігура з крижаного в справжнього!

Промо-ролик (на вашому відео буде звучати ім'я вашої дитини)


Іменне відео привітання від Діда Мороза

Кожна частина "новорічної пригоди" є відокремленою серією, яка не пов'язана з попередніми випусками сюжетною лінією.

У цій серії привітання "новорічної пригоди" ми потрапляємо в майстерню Діда Мороза, де щосили йде приготування до святкування Нового року. Нарешті Дід Мороз відкриє нам завісу таємниці появи новорічних подарунків!

На казковому паровозі ми здійснимо незабутню подорож по всіх таємних кімнатах майстерні Діда Мороза. Ми зануримося в передсвяткову суєту і своїми очима побачимо весь процес виготовлення подарунків від складання до фарбування.

У кожній кімнаті майстерні нас чекають веселі персонажі, захоплюючі загадки і повчальні історії. Крім улюблених всім персонажів, з'являться нові чарівні герої-веселий і забавний Снігур і яскраві Пензлики.

І, звичайно ж, що стало традиційним для нашого привітання, інтерактивне спілкування з Дідом Морозом! Дідусь звернеться до дитини на ім'я, залучить його в порятунок непосидючого Снігура, подякує за допомогу і наостанок дасть ряд настанов!

Привітання побудовано таким чином, що весь мультик дитина відчуває себе залученим в процеси, що відбуваються на екрані. Наші веселі персонажі запропонують йому відгадати кілька загадок, навчать змішувати фарби і отримувати новий колір!

Це та багато іншого чекає на Вас у новій серії новорічної пригоди-майстерня діда Мороза!Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.