Меню МАГАЗИНА
Your Cart

Акції

ДИТЯЧИЙ ЗАХИСНИЙ ПРОТИУДАРНИЙ М'ЯКИЙ ШОЛОМ ВІД УДАРІВ "ЗИГ-ЗАГ М'ЯТА" (УВАГА МІНІ РОЗМІР) ДИТЯЧИЙ ЗАХИСНИЙ ПРОТИУДАРНИЙ М'ЯКИЙ ШОЛОМ ВІД УДАРІВ "ЗИГ-ЗАГ М'ЯТА" (УВАГА МІНІ РОЗМІР)
НОВИНКА --11 %
Виробник: Milagrosa
Захист для голови новонародженого "Дрібний зіг-заг м'ята"Дитячий захисний протиударний м'який шолом від ударів захистить вразливу головку малятка від ударів і мікротравм.Череп немовляти остаточно сформується лише до двох років. До цього часу йому потрібна особлива захис..
250 грн. 225 грн.
Виробник: Milagrosa
Матрацик в прогулянкову коляску, автокрісло, люльку космічний і навіть шезлонг від MilagrosaMilagrosa CLASIC - зворотня сторона жовтаХочете, щоб малюк добре спав вдень і вночі? Подбайте не тільки про вибір правильного ліжечка для нього, а й про якісний ортопедичний матрац, який буде під..
350 грн. 550 грн.
Виробник: Milagrosa
Шолом для новонародженого від ударів в дрібну кліткуТурбуєтеся про безпеку малюка? Ваш непосида за 2 секунди примудряється кудись влізти-впасти-стукнутися? Боїтеся залишити одного в кімнаті? Завжди готові до різкого старту, щоб попередити падіння крихти? Купіть шолом дитячий захисний для голови ..
250 грн. 300 грн.
ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "DINO" ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "DINO"
НОВИНКА + подарунок! -20 %
Виробник: Milagrosa
Дихаючий дитячий матрацик для авто-крісла ТМ MilagrosaДвосторонній дихаючий 3D матрацик Milagrosa допомагає вирішити проблему мокрої спинки малюка в жарку пору року. Дитині буде комфортно сидіти на будь-якій зі сторін матрацика. З одного боку вкладиша - 100% бавовна, з іншого - дихаюча 3D сітка...
520 грн. 650 грн.
Виробник: Milagrosa
Матрацик в коляску C рожево-сірим зигзагомУ вас росте маленька принцеса, і ви намагаєтеся купувати їй все найкраще і якісне? Тоді зверніть увагу на симпатичну модель бавовняного вкладиша в коляску, який виглядає дуже привабливо і стильно. Матрацик-вкладиш для дитини виконаний в рожевому кольорі ..
350 грн. 550 грн.
Виробник: Milagrosa
Матрацик-вкладиш для прогулянкової коляски оливковийПід час прогулянок малюків не рідко складно заколихати і батькам доводиться докласти чимало зусиль, щоб укласти малюка спати в колясці. Спокійному і міцному сну крихти сприяють не тільки похитування і наспівування колискових, а й правильний м..
350 грн. 550 грн.
Виробник: Milagrosa
Матрацик-вкладиш для прогулянкової коляски червонийПід час прогулянок малюків не рідко складно заколихати і батькам доводиться докласти чимало зусиль, щоб укласти малюка спати в колясці. Спокійному і міцному сну крихти сприяють не тільки похитування і наспівування колискових, а й правильний ма..
350 грн. 550 грн.
ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "КАКТУСИ" ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "КАКТУСИ"
НОВИНКА + подарунок! -20 %
Виробник: Milagrosa
Дихаючий дитячий матрацик ТМ Milagrosa "Кактуси, синій"Двосторонній дихаючий 3D матрацик Milagrosa допомагає вирішити проблему мокрої спинки малюка в жарку пору року. Дитині буде комфортно сидіти на будь-якій зі сторін матрацика. З одного боку вкладиша - 100% бавовна, з іншого - дихаюч..
520 грн. 650 грн.
ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "НІЖНІСТЬ" ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "НІЖНІСТЬ"
НОВИНКА + подарунок! -20 %
Виробник: Milagrosa
Дихаючий 3Д дитячий матрацик ТМ MilagrosaДвосторонній дихаючий 3D матрацик Milagrosa допомагає вирішити проблему мокрої спинки малюка в жарку пору року. Дитині буде комфортно сидіти на будь-якій зі сторін матрацика. З одного боку вкладиша - 100% бавовна, з іншого - дихаюча 3D сітка. Гіпоалергенн..
520 грн. 650 грн.
ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "ПАНДИ-ІНДІАНЦІ" ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "ПАНДИ-ІНДІАНЦІ"
НОВИНКА + подарунок! -20 %
Виробник: Milagrosa
Дихаючий дитячий матрацик ТМ MilagrosaДвосторонній дихаючий 3D матрацик Milagrosa допомагає вирішити проблему мокрої спинки малюка в жарку пору року. Дитині буде комфортно сидіти на будь-якій зі сторін матрацика. З одного боку вкладиша - 100% бавовна, з іншого - дихаюча 3D сітка. Гіпоалергенне п..
520 грн. 650 грн.
ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "ПОЛЬОВІ КВІТИ" ДИХАЮЧИЙ 3D МАТРАЦИК-ВКЛАДИШ "ПОЛЬОВІ КВІТИ"
НОВИНКА + подарунок! -20 %
Виробник: Milagrosa
Дихаючий дитячий матрацик ТМ Milagrosa "Польові квіти"Двосторонній дихаючий 3D матрацик Milagrosa допомагає вирішити проблему мокрої спинки малюка в жарку пору року. Дитині буде комфортно сидіти на будь-якій зі сторін матрацика. З одного боку вкладиша - 100% бавовна, з іншого - дихаюча..
520 грн. 650 грн.
Виробник: Milagrosa
Дитячий шолом від падінь під час перших кроківДитячий шолом для будинку яскравого червоного забарвлення з горошком вбереже крихту від ударів об косяки, кути столів та інші виступи.Захисна шапочка має універсальний Регульований розмір-підійде на обсяг голови від 43 до 56 см.Липучка і зав&..
250 грн. 300 грн.
Показано з 1 по 12 із 22 (2 сторінок)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.