Як правильно одягати дитину навесні та влітку

Ми підготували для Вас таблицю, де постаралися докладно описати, що краще одягати на малюка, щоб йому було комфортно!

Температура

Плюси та мінуси прогулянки

Приклад того, як одягати малюка на вулицю

+15 до +20

Дуже оманлива пора. Дивіться за обставинами – чи сонце світить чи похмуро, чи дме вітер. Усі фактори необхідно врахувати перед виходом надвір. Не піддавайтеся на ілюзію свого літа і не роздягайте малюка дуже рано.

Бавовняний сліп + теплий велюровий комбінезон + теплий чепчик або бавовняна шапочка. Підтягніть додаткові шкарпетки.

+ 20 до + 25

Сонце – це корисний вітамін D. Це ще й небезпечний чинник для ніжної шкіри немовляти. Тому якщо на вулиці яскраве сонечко, постарайтеся повністю захистити малюка. Так, одяг повинен бути тонким і дихаючим, але він повинен закривати тіло від прямих сонячних променів.

Бавовняний боді + шкарпетки + легкий чепчик Або легкий «чоловічок» + легкий чепчик + легкий плед

+ 25 і вище

Намагайтеся гуляти тільки в період до 11 години і після 15. На візок обов'язковий захист від сонця (наприклад, тонкий мамин шарф, який можна накинути на капюшон коляски і створити всередині коляски тінь). Беріть із собою багато питної води, інакше малюк капризуватиме і погано спатиме.

Маєчка + памперс + легкий чепчик. Шкарпетки за обставинами.


Поради від мам, як одягати новонародженого на вулицю влітку та навесні

  • При спекотній погоді починаються проблеми з попрілістю на попі та висипом у промежині малюка. Тому влітку на вулицю новонародженого найкраще одягати якнайлегше.

  • Найкраще взяти з собою на прогулянку запас одноразових пелюшок і позбутися памперсу. Під час сну вкривати малюка легким пледом (плюс один плед на зміну). Описав? Поміняли пелюшку, плед, витерли промежину серветкою і гуляємо далі. По-перше, це буде приємно самому немовляті. По-друге, вирішить проблему з висипаннями у його інтимній зоні. По-третє, вітамін D, потрапляючи на ніжки, сприятиме правильному формуванню кісток ніг.

  • Найкраще, на додаток до чарівного літнього вбрання, придбати дитячий крем від засмаги із захисним фільтром. Ця покупка розв'яже руки у виборі одягу. Оскільки, захистивши шкіру малюка кремом від сонячної дії, можна спокійно використовувати відкритий одяг, сукні та маєчки.

  • Обов'язково носіть із собою теплу ковдру. Погода мінлива, і у разі вітру необхідно швидко вкрити та зігріти дитину.

  • Москітна сітка на візок – супер-помічник мамі. Але в сильну спеку, особливо коли немає вітру, її необхідно забирати з коляски, інакше малюкові буде важко дихати.


Одягаємо дитину вдома

Температура у дитячій не повинна перевищувати 22-23 градуси. А краще якщо вона буде нижчою. У цьому випадку тепліше одягніть дитину, вона вільно дихатиме і почуватиметься комфортно. Однак, вовняні кофти та штани з начосом (за порадою бабусь) теж краще відкласти до найкращих часів. Цілком достатнім буде вбрання, що складається з бавовняного боді та повзунків або бавовняної піжами, додаткових шкарпеток та бавовняної кофточки (взимку та восени). Чепчик будинку носити не обов'язково, особливо якщо залишаєте малюка спати без нагляду (чепчик може збитися і утруднити дихання немовляти). Під час сну температуру в кімнаті можна знижувати до 19 і тоді накривати немовля теплою ковдрою або пледом.

Зверніть увагу на спальні в інтернет-магазині "Мілагроса", які ви можете використовувати починаючи з +15 градусів. Також вони не замінені холодними літніми вечорами!