Меню МАГАЗИНА
Your Cart

ОХОЛОДЖУЮЧИЙ ПАКЕТ МОМЕНТАЛЬНОЇ ДІЇ "СНІЖОК"

ОХОЛОДЖУЮЧИЙ ПАКЕТ МОМЕНТАЛЬНОЇ ДІЇ "СНІЖОК"
ОХОЛОДЖУЮЧИЙ ПАКЕТ МОМЕНТАЛЬНОЇ ДІЇ "СНІЖОК"
ОХОЛОДЖУЮЧИЙ ПАКЕТ МОМЕНТАЛЬНОЇ ДІЇ "СНІЖОК"
ОХОЛОДЖУЮЧИЙ ПАКЕТ МОМЕНТАЛЬНОЇ ДІЇ "СНІЖОК"
ОХОЛОДЖУЮЧИЙ ПАКЕТ МОМЕНТАЛЬНОЇ ДІЇ "СНІЖОК"
20 грн.
 • Склад: В наявності
 • Артикул: 0912196
 • SKU: 0912196
 • UPC: 4820912196
 • MPN: mila0912196

Охолоджуючий гіпотермічний пакет Сніжок миттєвої дії

призначений для екстреного охолодження. Застосовується як для місцевого охолодження тканин організму людини, так і для охолодження інших об'єктів. Можна застосовувати для охолодження тканин організмів тварин.
Охолоджуючий пакет складається з міцного зовнішнього пакета, сипучого гранульованого реактиву, рідкого реактиву, який в свою чергу запаяний в менший, внутрішній пакет. Для активації охолоджуючого пакета необхідно покласти охолоджуючий пакет на тверду поверхню і вдарити рукою, з метою розриву внутрішнього пакета з рідким реагентом. При змішуванні компонентів охолоджуючого пакета, починається ендотермічна реакція, яка супроводжується поглинанням тепла із зовнішнього середовища.
Охолоджуючі пакети» Сніжок " рекомендується застосовувати при:
 • удар,
 • розтягування,
 • опік,
 • тепловий удар,
 • укусах комах,
 • для зупинки кровотеч і інших ситуаціях, що вимагають екстреного охолодження тканин організму.

Використовуйте пакет охолоджуючий для надання першої медичної допомоги.

Такі охолоджуючі пакети рекомендуємо обов'язково мати в автомобільній аптечці, так як в дорозі може трапитися що завгодно. У багатьох країнах охолоджуючі пакети є обов'язковою складовою автоаптечки. Охолоджуючі пакети одноразові, тому після використання охолоджуючих пакетів необхідно поповнювати автомобільну аптечку.
Так само не забудьте покласти охолоджуючі пакети в домашню аптечку.
Хоч вдома у багатьох є морозилки, погодьтеся, вкрай не зручно використовувати заморожені продукти для холодного компресу. До того ж, охолоджуючий пакет при використанні має стабільну температуру 3-5 градусів Цельсія, на відміну від «компресу» з морозилки, які мають від -10 до -20 градусів Цельсія.
Що, в свою чергу, створює небезпеку обмороження тканин організму.
Тримайте охолоджуючі пакети під рукою якщо у вас є маленькі діти.
Часті падіння, удари, садна — охолоджуючий пакет «Сніжок» допоможе вашій дитині. Використання охолоджуючого пакета при такого роду пошкодженнях допоможе зменшити утворення гематом і зменшить набряклість. З цього не забувайте брати охолоджуючі пакети з собою на прогулянки і дитячі майданчики.
Ви любите тривалі походи-охолоджуючі пакети обов'язковий компонент вашої похідної аптечки. Якщо в поході знадобиться термінове охолодження, в дали від цивілізації, охолоджуючий пакет виручить і тут. Міцний герметичний зовнішній пакет» Снєжка " не боїться дощу, який може вас застати в поході.
При спортивних травмах, також, часто потрібно Миттєве охолодження. З цього охолоджуючий гіпотермічний пакет» Сніжок " не замінимо в спортивній аптечці. Причому в різних видах спорту травми можуть бути різні, але, в більшості випадків вони все вимагають охолоджуючого компресу. А травми при єдиноборствах, боксі та ін.Це удари, розтягнення, кровотечі — все вимагають екстреного гіпотермічного охолодження для перешкоджання утворення гематом, набряклості, зупинки кровотечі. Охолоджуючий пакет» Сніжок " підходить для першої допомоги саме в таких випадках.
 • Необхідно виконувати всі вимоги щодо безпечного застосування охолоджуючих пакетів:
 • При розриві зовнішньої оболонки пакет не використовувати.
 • При попаданні вмісту на шкіру або в очі промийте їх рясно водою.
 • Зберігати при температурі від +5 до +25 С.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.