Сучасний ринок дитячих аксесуарів поповнився незвичайним девайсом - шолом тканинний. Звичайно, багато мам відразу задумалися навіщо він і чи варто його купувати. Сьогодні ми відповімо на ці запитання.

Шолом для малюка – це м'яка шапочка із натуральних матеріалів з поролоновими вставками. Її основне призначення – захист голови малюка від травм.

Загальновідомо, голова новонародженого - найвразливіше місце, черепна кістка ще тонка плюс є відкриті місця - тім'ячко. Навіть просто сильна тряска може завдати шкоди дитячому мозку, а що тоді говорити про удар головою?

Якщо дбаєте про здоров'я та безпеку свого маленького янголятка, радимо купити шолом для дитини .

Коли потрібний захисний шолом?

Протиударний шолом стане в нагоді, коли дитина вчиться ходити і повзати, і навіть тільки почала перевертатися.

  • Маленький повзунок не завжди готовий до перешкод свого шляху. Він може цілеспрямовано нестись до заповітної іграшки, не бачачи перешкод на своєму шляху. Переповзаючи через подушки, немовля не усвідомлює, яка висота може бути з іншого боку – і ось уже «летить» головою вниз… але тут приходить на допомогу шоломик – і крихта обробляється легким переляком
  • Наступний період – малюк вчитися стояти. Скільки шишок він може набити у процесі навчання? Захисна шапочка вбереже його від забитих місць.
  • Карапуз робить перші кроки – з'являються нові небезпеки. Гострі кути столів і табуреток, одвірки підстерігають крихту на кожному кроці. Можна причепити силіконовий захист на кути, але всі небезпечні місця не заклеїти. Зате одна поролонова шапочка (шолом) захистить голову від усіх небезпек не лише вдома, а й на вулиці.

І наостанок головна перевага тканинного шолома – він надає дитині впевненості у своїх силах.

Часто молоді мами розповідають «почав повзати/вставати/ходити, впав, злякався та відклав свої спроби на кілька місяців». Малятко із захищеною головою не відмовиться від своїх цілей через першу невдачу, а з ще більшою запопадливістю намагатиметься здолати нову навичку. Таким чином, крихта швидше розвивається і раніше однолітків готова до нових етапів життя.

Сподіваємося, тепер Ви зрозуміли, наскільки корисний такий дитячий аксесуар, як протиударний шолом , і вже шукайте його для свого улюбленого карапуза

Шолом для дитини в Україні можна придбати у нас на сайті. Ми віримо: дитинство має бути захоплюючим та безпечним.