Зима – казковий час. Саме взимку, коли з неба падає пухнастий лапатий сніг або іскриться на яскравому сонці, так і хочеться повірити в чаклунство. А хіба не чарівна поява маленького чоловічка на світ? Якщо у Вас очікується малюк взимку – це подвійно чудово. І хочеться, щоб зимовий витяг з пологового будинку додому теж був казковим. Як створити таку атмосферу? Насамперед вибрати відповідний зимовий конверт на виписку . Але яким він має бути, щоб дитині було тепло? Чи можна замінити його зимовим комбінезоном? Вибрати ошатний антураж, практичне тепло чи можна поєднати ці два бажання? Відповіді на ці запитання знайдете у нашій статті.

Конверт на виписку взимку – вибираємо матеріал

Основа зовнішнього вигляду та практичності конвертика для новонародженого – це матеріал. Від нього залежить об'ємність, стійкість до холодів та можливість різних дизайнерських втілень.

  • Овчина. Найтепліший варіант, але водночас об'ємний та важкий. Конверти на овчині шиють із зовнішньої тканини (в основному, плащівка), синтепону 200мм та овчини як підкладка. У майбутньому такий конверт можна використовувати в колясці або санчатах як додаткове утеплення.

  • Махра. Принцип виготовлення такий самий, але як підкладка махрова тканина. В основному це конверти-ковдри, які можна використовувати у майбутньому як плед. Власники таких конвертиків хвалять їх за вміння дихати і тримати форму.

  • Термоволокно. Тонкий і мега теплий (до -30С). Цей утеплювач добре зберігає тепло та відводить зайву вологу. У ньому малюку буде абсолютно комфортно. Але при покупці обов'язково перевірте наявність спеціальної запатентованої бирки, яка повідомляє, що Ви дійсно купуєте суперутеплювач, а не звичайний тонкий синтепон.

Комплект на виписку з пологового будинку взимку – краса та функціональність

Багато батьків не розуміють, навіщо купувати ошатний конверт для одного разу, і беруть лише зимові комбінезони. Але навіщо відмовляти собі у радості перегляду гарних фотографій? Можна вибрати модель, яка і на фото прикрасить, і щодня стане в нагоді.

  • Конверт-одяг. Це вдосконалена ковдра, в якій раніше забирали діток із пологового будинку. Найчастіше воно прикрашене мереживом чи вишивкою. Замотаний у нього малюк виглядає просто чарівно, а розмотавши, його можна використовувати як ковдру в ліжечку, колясці або санчатах. Деякі моделі доповнені каптуром, що захищає від холодного вітру під час перших прогулянок.

  • Конверт-мішок. Практична та незвичайна модель, вона ж конверт, спальник та матрацик для прогулянок. Часто в них можна відстебнути верхню частину, залишивши нижню як матрац-утеплювач у колясці або санчатах. Варіації з бавовняною або махровою підкладкою можна використовувати як спальник. Карапузи в конвертах-мішках на прогулянці схожі на маленьких сніговичків – рівень мимішності зашкалює.

Визначившись із матеріалами та моделлю, залишається тільки вибрати колір та кількість декору – тут все залежить від Вашого смаку та побажань. Ми в свою чергу готові запропонувати Вам широкий вибір комплектів на виписку з пологового будинку взимку – від функціонального мінімалізму до святкового вбрання – щоб зимова виписка маленького янголятка збереглася лише у теплих спогадах.