Манеж у поїзд - знахідка для батьків

Вирішили вирушити з дитиною на відпочинок? Подбайте заздалегідь про його безпеку. Якщо поїздка запланована поїздом, варто придбати залізничний манеж для маленького мандрівника. Ця практична і зручна річ здорово вас виручить у дорозі, адже завдяки манежу для поїзда ви зможете бути абсолютно спокійні за свою дитину.

Навіщо використовується манеж?

Манеж для дитини в поїзд має кілька функцій, які забезпечують комфорт вам та малюку. Але спершу, давайте розберемося, як правильно його встановлювати? І так, ви придбали новий манеж і намагаєтеся його встановити. З чого почнемо? Вам лише потрібно закріпити його між полицями, і готово! Маля вже не зможе самостійно покинути його, щоб вирушити вивчати вагон та пасажирів. Усередині виробу розташовані кишеньки. Туди можна помістити всі потрібні предмети для дитини: пляшечку з молоком, іграшки.

Завдяки зручній конструкції ваш карапуз захищений від падінь з полиці. Крім того, у нього з'явиться свій особистий та екологічний простір, де йому буде затишно. Якщо у вас зовсім маленький немовля, ви зможете усамітнитися для того, щоб його погодувати.

Ряд переваг залізничного манежу в дорогу:

  1. безпечно;

  2. гігієнічно;

  3. зручно як для мами, так і для малюка;

  4. можливий роздільний сон;

  5. дитині не жарко, завдяки сітці, що пропускає повітря;

  6. у мами можна відлучитися від дитини.

Купити залізничний манеж можна прямо зараз від виробника «Dodomik». Зробіть поїздку в поїзді комфортною та безпечною для малюка зі зручним манежем.