Всі ми знаємо про важливість дитячої безпеки під час подорожі автомобілем. Автокрісло – головне придбання молодих автобатьків. Багато дітей проводять по кілька годин на день, сидячи або лежачи у своєму сидінні. Тому так важливо, щоб автокрісло було не тільки безпечним, а й комфортним.

Навіщо потрібен вкладка в автокрісло ?

Найчастіше мами скаржаться на мокру спинку малюка після поїздки, а також на подразнення ніжної шкіри. Якщо Ви зіткнулися з такою самою проблемою, радимо купити матрацик в автокрісло.

Дихаючий вкладиш створює додатковий шар між дитиною та синтетичною оббивкою сидіння. Ніякий супертехнологічний штучний матеріал не зрівняється в повітропроникності з натуральними тканинами, що дихають. До того ж матрацик відводить тепло та вологу. Таким чином спинка малюка краще вентилюється, а значить не пріє.

А тепер тільки уявіть: Ваш малюк уже доріс до «дорослої» їжі. І ось він або вона сидить в автокріслі, гризе печінку або їсть улюблений банан, а потім ретельно витирає руки оббивку сидіння ... а ще ніхто не скасовував смачні соки, червоного або помаранчевого кольору, які якимось чином примудряються проливатися з ємностей, що не проливаються.

Що робити у таких випадках? Швидко витерти вологою серветкою? - не допоможе. Залишити як є? - Не естетично. Випрати? - не вийде. Залишається хімчистка. А тепер порахуйте, яку круглу суму обійдеться пристойний зовнішній вигляд сидіння. Зате можна купити вкладиш і прати його в міру забруднення.

Ціна на матрацик в автокрісло в Україні окупиться вже за кілька тижнів, адже його не потрібно здавати в хімчистку, а можна просто випрати в будинки в пральній машинці.

Якщо ще врахувати вартість різних кремів, якими довелося б лікувати подразнення шкіри малюка, то виявляється, що таке придбання по-справжньому економить сімейний бюджет.

Вимоги до матраца

Отже, Ви вже зрозуміли, що не проживете без цього диво-девайсу і хочете його тут і зараз. Тоді розглянемо основні вимоги до вкладиша. На що звернути увагу під час його покупки? Він повинен:

  • бути виконаний із натуральних матеріалів. Вони не викликають подразнень на ніжній шкірі.

  • добре пропускати повітря. Залежить як від зовнішніх тканин, а й наповнювача. Зверніть увагу на матрацики з бавовною та холлофайбером.

  • вміти відводити зайву вологу. Цей пункт забезпечується натуральними матеріалами.

  • мати зручне кріплення. Ідеально, якщо можете зняти та надіти його однією рукою.

  • подобатися зовні. Від цього залежить настрій мами, що впливає на душевний клімат у всій родині. Коротше, щаслива мама – всі щасливі

  • бути доступним за ціною. Так, ми вже говорили про економію сімейного бюджету, але це не означає, що він має бути куплений за всі гроші світу.

Тепер Ви знаєте, що потрібно для безпечної та комфортної поїздки крихти в автомобілі.

До речі, в Україні купити універсальний матрацик можна прямо зараз - вкладки від Milagrossa сподобаються всім, від дизайну до високої якості.