І яких тільки прогулянкових візків не зустрінеш у магазинах! Великі позашляховики та компактні міські, тростини та книжки, з спинкою і без, що опускається, – кожна має свої переваги та недоліки, і кожну можна зробити ще краще. Як? Легко, потрібен лише вкладиш у коляску прогулянкову.

Матрацик у візок навіть крутий бебікар зробить суперкрутим. Ви вважаєте, навіщо він? Нині все дізнаєтесь.

1. Найкраща фіксація.

Ви чи Ваші подруги стикалися із ситуацією, коли карапуз на прогулянці постійно сповзає вниз? Ось вмостили його зручніше, пристебнули п'ятиточковими ременями безпеки, а за хвилин 10-15 він уже фактично висить на цих ременях, бовтаючись десь унизу. Затягнути ремені тугіше? Малюку некомфортно, та й допомагає це не завжди. Вкладиш забезпечує зручне розташування малюка, забезпечуючи надійну фіксацію без шкоди для комфорту.

2. Безпека.

Поїздки нашими «хорошими» дорогами з ямою на ямі та підйоми-спуски сходами на вході в магазин доставляють проблеми не тільки мамі, а й малечі. Крихітка може стукнутися і заробити забій при проїзді особливо великого вибоїна. Матрацики для прогулянкових колясок оберігають дитину від травм, служать буфером між дитиною та сидінням.

3. Комфорт.

Прогулянкова коляска в основному обшита щільною жорсткою тканиною. Зносостійкий матеріал витримує топтання ногами, пекуче сонце і зливу, але це не м'яка бавовна. Особливо гостро цей факт відчувається влітку, коли крихта контактує ніжною шкірою з тканиною, що часто призводить до подразнень та дерматитів. До того ж полегшені тростини часто не мають жорсткої спинки: спляча дитина в ній провисає, як у гамаку. Спати на матрацику значно комфортніше.

4. Чиста естетичність.

Морквяно-яблучний сік та улюблене дитяче печиво – гарантія прання дитячого транспорту найближчим часом. А як гуляти, поки тканина сохне? Матрац випрати значно простіше, і його відсутність не завадить планам на захоплюючу прогулянку. До того ж різноманітність кольорів дозволяє вибрати найближчу серцю і надати транспорту стильного вигляду.

5. Здоровий імунітет.

Переходимо до фізико-психологічного аспекту. На ніжній бавовні м'якого матраца малюк швидше розслабляється, його дихання стає глибшим. У результаті отримуємо найкраще насичення киснем і міцний сон, що сприятливо позначається на імунітет і здоров'я в цілому.

Як бачите, з вкладишем у візок допитливі прогулянки принесуть лише масу задоволень.

Вже хочете матрацик ? Шукайте, де купити в Україні? Інтернет-магазин Milagrossa до Ваших послуг – наша ціна на матрацик у прогулянкову коляску сподобається Вашому гаманцю, а різноманітність кольорів дозволить зробити бебікар найстильнішим на майданчику.