Легка коляска тростина – кохання всіх активних батьків. У складеному вигляді вона займає мінімум місця – зручно брати із собою у дорогу. Однак є в неї одна особливість, через яку багато батьків не наважуються її купити – спинка та сидіння здебільшого виготовлені лише з тканини, максимум легка вставка у спинці. У результаті дитина під час прогулянки трохи провисає, що негативно позначається на хребті. Невже доведеться відмовитися від захоплюючих поїздок і продовжувати возити дитину в габаритних бебікарах у найближчих від будинку околицях? Необов'язково, є й інший вихід – матрацики для колясок тростини.

Матрацик в тростину вирівнює та ущільнює спальне місце, роблячи його комфортнішим та безпечнішим. З ним можна не боятися їздити по купах і ямах – при випадковому струсі крихта не забиться про тверді комплектуючі. З вкладишем можете спокійно їздити зі сплячим малюком незручними дорогами. Тепер проїжджаючи гравієм, дитина не почуватиметься, як крокодил Гена з включеним відбійним молотком, а продовжить мирно спати.

Додатковий ефект підвищеної комфортабельності досягається завдяки використаним матеріалам. Ніжна натуральна бавовна приємна до тіла, що особливо важливо в літній період, коли шкіра максимально контактує з сидінням.


Також вкладиш збереже привабливий зовнішній вигляд коляски та значно заощадить бюджет. Прогулянки з дитиною рідко відбуваються без перекушування. Соки, печінки, банани, яблучка та моркви – незамінні складові кожного виходу на вулицю.

І такі ж постійні наслідки – плями на гарній обшивці дитячого транспорту. А ще діти люблять стати ногами на сидіння (особливо після прогулянки по калюжах) і подивитися, що там робить мама – це на той випадок, якщо думали, що поки що тросточку можна не прати. Мало який бебікар може похвалитися знімною обшивкою - найчастіше тростини стирають в автомийках. Тепер вважаємо, скільки батькам доведеться витратити на таку чистку – і ціна на матрацик у візок тростину відразу стає зовсім копійчаною.

І насамкінець, вибрати матрацик для коляски тростини набагато легше, ніж сам бебікар. Заходьте на сайт Мілагроса, дивуєтеся різноманітності забарвлень, купуєте вкладок, що сподобався - і приковуєте своїм стильним візком захоплені погляди перехожих.