Ваш малюк вже підріс: він навчився сидіти, перестав постійно спати в колисці і хоче активно вивчати великий світ - значить настав час прогулянкової коляски.

Ви довго вибирали, ретельно вивчаючи відгуки та купили її – прогулянку своєї мрії, з якою так зручно подорожувати та робити захоплюючі відкриття. Ми ж хочемо підказати, як зробити Вашу ідеальну коляску ще краще - треба лише купити м'яку вкладку .

Сучасні батьки все частіше хочуть придбати вкладиш у прогулянковий візок, адже він забезпечує додаткову безпеку та комфорт, а також дозволяє урізноманітнити дизайн дитячого транспорту.

Матрацик забезпечує кращу фіксацію та зручніше розташування малюка всередині дитячого транспорту. Це особливо важливо для полегшених тростини, які дуже програють в анатомічно правильному розміщенні малюка, особливо під час сну.

Він оберігає дитину від мікротравм і забитих місць при різких поштовхах, стрибку на особливо великому вибоїні. Навколо дітки не буде твердих комплектуючих – він максимально оточений м'якою вставкою.


Вкладиш виготовляють з гіпоалергенних м'яких матеріалів, таких як бавовна та холофайбер. На них значно приємніше сидіти і спати, ніж на оригінальній зносостійкій обшивці. Це означає, що шанси на дитину, що спокійно сидить у візку, багаторазово збільшуються.І наостанок, матрац піклується про Ваш бюджет та чистоту коляски. Крихітка може випадково розлити свій компот або чай, навіть якщо він був у чашці-непроливайці, розмазати рівномірним шаром кашу з колись-яблука і для максимального ефекту стати ногами на сидіння. Ціна на м'який вкладиш з урахуванням регулярних прань окупиться за дві секунди, якщо порахувати скільки б довелося витратити на регулярне чищення колясочки.

Так що якщо Ви теж захотіли матрацик , то можете купити вкладиш у коляску на нашому сайті. І нехай Ваші прогулянки запам'ятаються лише радісними моментами та дивовижними відкриттями.