Дитяча безпека в автомобілі – окреме питання особливої ваги. Ми ретельно підбираємо автокрісла, звертаючи увагу на безліч параметрів, починаючи від фірми, закінчуючи вагою маленького пасажира. Але на цьому етапі оформлення дитячого місця в машині не закінчується - потрібно ще подбати про комфорт під час поїздок, а найкраще допоможе в цьому накладка на автокрісло.

Думаєте, навіщо? Адже досить дороге автомобільне крісло де-факто має бути комфортним. Ось тут усі й помиляються. Ми розповімо Вам, у яких нюансах вони програють та з чим допоможе накладка для дитини.

  • Відсутність повітрообміну. Синтетичні щільні матеріали та наднадійний каркас крісла призначені для безпеки, а не терморегуляції. Тому досить часто в спеку спинка дітей сильно потіє. Вкладиш створює повітряний прошарок - шкіра дихає, а не пріє.

  • Синтетичні матеріали Крім відсутності достатніх властивостей, що дихають, вони також можуть викликати подразнення на чутливій дитячій шкірі. Матрацики виготовляють з натуральної гіпоалергенної бавовни - це найкращий варіант для діток.

  • Шви та стики. Вони можуть доставляти дискомфорт ніжній шкірі влітку. Матрац їх згладжує, утворюючи зручне, а головне анатомічне положення тіла.

  • Незручність чищення. Маля пило сік, коли довелося різко загальмувати - сік по всьому сидінню. Його не можна закинути в пральну машину – треба здавати в чистку. І як же бути, поки крісло чистять? Возити дитину на свій страх та ризик? Матрацик легко стирається в машинці, поки юний пасажир продовжує їздити в автокріслі. А якщо врахувати вартість чищення, то ціна накладок на автокрісло окупиться вже після першого прання.

Як бачите, вирішивши замовити накладку в Україні, Ви робите своє життя та життя малюка значно комфортнішим. А якщо вирішите купити накладку на автокрісло в магазині Milagrosa, то значно яскравіше