Матрацик-грілка з просом і лаванда - ваш порятунок від колік


Еко-матрасик з підігрівом від Milagrosa є відмінним помічником для всіх матусь. Завдяки новій технології наповнення, при нагріванні матрацика праскою, в мікрохвильовій печі, духовці або просто на батареї, матрац утримує тепло 2 години. Еко-матрасик з підігрівом можна нагрівати так часто, як вам необхідно, без втрати його властивостей. Висока якість і натуральна тканина дозволяють використовувати матрацик довгі роки.

Наповнення матрацика з підігрівом – просо та лаванда. Аромат лаванди заспокоює та розслаблює, знімають напругу та болі (при використанні іграшки як грілка)

Тепло заспокоює немовля. Це пояснюється тим, що у мами в животі немовляті було тепло і комфортно, і теплий матрацик з підігрівом від Milagrosa нагадує дитині про цей стан. Важливим є те, що виріб можна також використовувати в холодну зиму, поклавши його в візок

Використання матрацика з підігрівом під час кольк.

Варіант перший. Якщо ви не любителі носити малюка на руках, покладіть дитину на бочок і прикладіть до його живота теплий матрацик (складений у 2-4 рази). Важливо, щоб матрацик щільно прилягав до живота, інакше бажаного ефекту ви можете не досягти.

Варіант другий. Покладіть теплий матрацик до себе на живіт і притисніть до себе малютку. Дайте йому груди чи просто похитайте.

Варіант третій (ДЛЯ ТАП) Займіть зручне положення на ліжку і покладіть маленьку людину собі на груди, постеливши між вами теплий матрацик. У цей час заколисуйте малюка, ніжно погладжуючи. А у мами в цей час є годинка на себе)

Підігрів матрацика:

Для мікрохвильової печі: 2 хв. за потужності 600-800 Вт. та 1,5 хв при потужності 850-1000 Вт. Це нагрівання є найефективнішим.

Також можна покласти матрацик на батарею на 20 хв або прогріти праскою. Після прогріву перенесіть вироби в потрібне місце, міцно фіксуючи його в руках, оскільки під час пересипання вміст швидко втрачає тепло.

Запобіжні заходи:

  • Перед використанням переконайтеся, що поверхня матраца чиста та суха, а мікрохвильова піч працює правильно.
  • Ніколи не перегрівайте матрацик. Використання в мікрохвильовій печі повинно здійснюватися лише дорослими або під наглядом.
  • Переконайтеся, що матрацик не надто гарячий, перш ніж постелити в коляску дитині. А якщо це сталося, відкладіть її убік до остигання.

ПОРАДА: Аромат лаванди з часом може стати менш інтенсивним. У такому разі введіть за допомогою шприца 1-2 краплі лавандової олії в нагріту звичайним чином іграшку, потрясіть її, перемішуючи зерна проса, і миттєво відновиться запах.

Всі кольори чохлів з бавовни та плюшу Ви зможете знайти у нас в інтернет магазині!