Все частіше у списку обов'язкових покупок для немовляти можна знайти позиціонер для сну . Що це за звір? Як довго він буде потрібний? І чи можна обійтись без нього? - Відповіді на ці питання дізнаєтеся сьогодні в нашій статті.

Обмежувач для новонародженого є матрациком з валиками, які фіксують положення немовляти поки він спить. В основному валики кріпляться липучками, що дозволяє підлаштувати розмір позиціонера під зріст і вагу крихти.
Основні переваги обмежувача :

  • Можливість організувати сон на боці . Це особливо важливо для малюків, що часто зригують, які можуть подавитися лежачи на спині.
  • Спокій новонародженого. Малюку незатишно у великому просторі після тісного маминого живота. На обмеженому валиками матрацику дитині буде спокійніше, а отже спати буде міцніше.
  • Безпечний сумісний сон. Деякі мами 20 разів за ніч підходять до дитини в ліжечку, боячись покласти його із собою. Інші не можуть міцно заснути, боячись зачепити сплячого під боком ангелочка. Позиціонер дозволяє організувати міцний сон з дитиною на одному ліжку без страху нашкодити малюкові.
  • Безпека дитини на дорослому ліжку. Можете залишати карапуза, що вміє перевертатися, в обмежувачі на своєму ліжку і не боятися, що під час сну або прокинувшись він скотиться вниз.


Зазвичай матрацик з валиками використовують від 0 до 6 міс., але можете користуватися ним і довше, якщо маленький чоловічок ще не почав повзати. Адже його головна функція – Ваша впевненість у дитячій безпеці, а це завжди важливо.

Деяких батьків бентежить ціна на позиціоні р для дитини, і вони починають шукати альтернативу, мовляв, наші батьки без них якось прожили. Справді, можна скачати ковдру або пелюшку у валик і підкласти її за тим самим принципом.

Деякі використовують у таких цілях подушки. Але ковдра може терміново знадобитися холодної ночі, пелюшка може виявитися останньою сухою річчю, а тому такою потрібною прямо зараз. На подушці краще спати, ніж під боки розкладати. До того ж їх не перенесеш зі сплячою крихтою з великого ліжка в дитячу постіль, не потривоживши солодкий сон.

То навіщо ускладнювати і без того насичене життя? Краще купити обмежувач для малюка та подарувати всій родині правильний комфортний відпочинок.

PS: а якщо загляньте в наш інтернет-магазин, то зрозумієте, що ціна на таку корисну красу зовсім не висока, а дуже приваблива, як і самі позиціонери .