Сучасні коляски все частіше випускаються із зручними вкладишами у комплекті. З ними дитячий транспорт стає ще комфортнішим та привабливішим. Якщо ж Ваша модель виявилася без цього корисного аксесуара, не засмучуйтесь - Ви завжди можете купити матрацик в коляску окремо в магазині або пошити його індивідуально. Звісно, у такому разі треба підійти до вибору докладно.

Різні марки і навіть різні моделі в рамках однієї фірми можуть відрізнятися своїми параметрами - а значить потрібно правильно підібрати розмір матраца . Для цього необхідно зробити такі виміри:

  • Довжина спального місця

  • Ширина сидіння

  • Відстань між кріпленнями поясів безпеки

  • Ширина ременів, а також розмітити при розкрої їх точне розташування

Якщо вибираєте вкладку в офлайн магазині, то постарайтеся зайти з візком, щоб приміряти покупку.

Ну а якщо в найближчій окрузі немає магазину з візками, вдома вдень з вогнем не знайти метра або рулетки для зняття мірок бебікара, а швейну машинку Ви востаннє бачили на уроках праці в школі? Або у вас просто немає на це часу? Тоді ми пропонуємо альтернативу – універсальні вкладки .

Їх не потрібно підбирати під певну модель якогось там року випуску. Універсальний розмір матрациків підійде для будь-якої коляски – від надійного, але великого, прогулянкового всюдихода до компактного тростини.

Випускаються матрацики з прорізами для ременів замість непрактичних отворів. Завдяки цьому вони підходять для будь-яких відстаней між кріпленнями поясів безпеки. Також їх легко класти та діставати з колясочки однією рукою – дуже зручно батькам активного карапуза.

І насамкінець приємний бонус – універсальні матрацики від Milagrosa підходять не тільки колискам або прогулянкам, але ще автокріслам, шезлонгам та стільчикам для годування. Один стильний аксесуар – забезпечення комфорту на весь день.