Ваша крихта підросла і почала все більше цікавитися навколишнім світом. Тепер вона рідко спить у колясці, а все уважніше розглядає навколишні краси, прислухаючись до співу птахів та шуму вітру. З цього моменту ваші спільні прогулянки стали довшими і захоплюючими - малюк дорослий до прогулянкового блоку. Звичайно, Ви хочете, щоб тривалі виходи в світ стали більш комфортними. Ми знаємо, що може допомогти – це універсальний матрацик для коляски.


Сучасні виробники бебікарів зрозуміли, наскільки зручні матрацики для прогулянок, тому намагаються комплектувати ними свої нові товари. Однак при зміні прогулянкового транспорту на нову модель можна залишитися без такого важливого аксесуара, адже він був виготовлений під конкретний зразок. Якщо Ви потрапили до такої ситуації, радимо звернути увагу на універсальні вкладки.

Універсальний матрацик в коляску не залежить від конкретної моделі чи фірми. Його можна використовувати як для других блоків від моделей 2 до 1, так і для легких тростин.

Додатковий плюс такого вкладиша – можливість використання будь-де.

  • Зібралися на шашлики до лісу? - Матрац можна покласти на колоду або підстилку, де сидітиме малюк.

  • Крихітка доросла до самостійного сидіння в стільчику для годування? - З вкладишем на ньому сидіти значно зручніше, заради посиденьок на ньому карапуз навіть нелюбиме овочеве пюре погодиться з'їсти.

  • У Вас мамські посиденьки з малечею у кафе? – не забудьте прихопити матрац – на ньому зручніше і гігієнічніше сидіти, ніж на просто кафешному стільчику. А по дорозі до кафе він стане в нагоді в автокріслі. Коротше кажучи, універсальна річ має охоплювати все!

Чи захотіли придбати такий корисний девайс? Тоді загляньте на сайт магазину Milagrosa – у нас можна купити матрацик у прогулянкову коляску на будь-який смак, зуб та колір. І нехай ваші виходи у світ із дитиною запам'ятаються лише яскравими та позитивними моментами.