Виписка з пологового будинку – наступний після пологів переломний момент у житті мами та малюка. Ви готові вийти з-під опіки лікарів і почати самостійне життя, а дитина побачить «великий світ». Безсумнівно, такий момент хочеться прикрасити та зафіксувати в пам'яті. Як прибрати новонародженого, щоб йому було зручно і красиво? Найкращий перевірений поколіннями варіант – конверт на

виписку.

У конвертики для виписки зручно укутати сплячого малюка, вони не дають замерзнути і мило виглядають на фото. Найкраще купити його останніми тижнями вагітності, при зборі сумки в пологовий будинок. Але у майбутньої мами і так список покупок величезний, а вибір запропонованих варіантів ще більший.

Як вибрати оптимальний?

У якому пледику і малюку буде комфортно, і мамі за нього спокійно? На що звернути увагу? Всі ці питання накочують, складно снігова куля. Кожна нова відповідь створює нове питання. Зрештою, купується перший-ліпший конверт, і маленький синок раптом опиняється в милій рожевій ковдрі. Щоб такого не трапилося, радимо прочитати нашу статтю – ми порадимо, як вибрати конверт для новонародженого, який навіть через 20 років Ви згадаєте з розчуленням.

Вибираємо конверт на виписку – важливі моменти

Вирішивши купити конвертик у пологовий будинок , складіть список з ключових моментів. Тримайте список під рукою та заглядайте в нього час від часу – це є основою Вашого вибору. У побажаннях обов'язково відзначте такі пункти:

  • Колір. Визначте кілька кольорів, які б хотіли побачити на виписці. Не обов'язково вибирати блакитному хлопчику та рожевій дівчинці. Можливо, Ви хочете білий, жовтий чи зелений.
  • Дизайн та функціональність. Вирішіть для себе, хочете святковий конверт виключно для виписки та можливо хрещення у майбутньому. Або потрібен універсальний варіант, який можна буде використовувати для прогулянок чи поїздок у гості.
  • Бюджет. Думаєте, що й так знаєте, на яку суму розраховуєте? Все одно краще пропишіть її, щоб не зробити спонтанну покупку, через яку доведеться перейти на режим економії.

Ці пункти допоможуть купити плед Вашої мрії, але варто також наголосити на вимогах, важливих для малюка та його здоров'я.

Конвертик на виписку – дитячий комфорт найважливіше

Вибираючи ковдру важливо, щоб вона відповідала високим стандартам дитячого одягу.

  • Гіпоалергенність. Ідеально вибирати натуральні тканини, такі як бавовна. Для зимових ковдр допустимо використання синтетичних матеріалів, головне, щоб вони не викликали алергію (фліс, синтепон, синтепух)
  • Екологічність. Віддайте перевагу натуральним матеріалам. Якщо у Вас виникли сумніви, спитайте сертифікат, що дозволяє виробнику випускати дитячі речі.
  • Сезон.Важливо вибирати дихаючі матеріали на літо, трохи щільніше на весну/осінь. Малюку в ковдрі має бути комфортно – не жарко і не холодно.

Сподіваємось, наші поради допомогли Вам обрати ідеальний плед. Якщо Ви ще шукаєте, загляньте в інтернет-магазин Milagrosa. Впевнені, наші конверти до пологового будинку відповідають усім Вашим вимогам.