"Маленькі дітки маленькі бідки, підростають дітки виростають бідки". І справді, не минуло й року, а Ви вже починаєте з радістю згадувати перші місяці коханої крихти. Він тоді так мирно лежав у ліжечку... навіть якщо не лежав, а постійно висів на руках/грудях, то все одно не намагався нікуди втекти-влізти-стукнутися. А тепер цей піврічний карапуз миттєво виявляється на краю обриву дивана і падає вниз… Тут супермама за соту секунди перелітає через усю кімнату, і ловить малюка за два міліметри від підлоги. Світ у районі однієї квартири врятовано.

Все ще не навчилися рухатися зі швидкістю світла? Не біда, Вам допоможезахисний шолом для дітей. Він створений для охорони найважливішого та найдорожчого голови маленького непосиди.

Захисна шапочка виготовляється із бавовняної тканини з поролоновим наповненням. Натуральна бавовна дозволяє шкірі дихати, вона безпечна для чутливої дитячої шкіри, оскільки не викликає алергію. Поролонові вставки служать м'яким захистом всіх вразливих місць чола, потилиці, темі, скронь, тім'ячків не тиснуть, але пом'якшують всі удари.

Коли потрібен захисний шолом ?

В основному, шапочка потрібна з моменту, коли дитина починає повзати (приблизно 5-6 місяців) і до впевненого бігу на вулиці. Хоча іноді варто придбати такий головний убір у період активного перевертання. Адже допитливий непосида може, перекручуючи зі спини на живіт і з живота на спину, промандрувати через все доросле ліжко. Таким чином він захищатиме малюка на всіх важливих етапах розвитку.

  • Почав повзати. Цілеспрямованого малюка не зупиняють барикади з подушок він все одно досягне своєї мети, перекидаючись головою вниз з чергового пагорба ковдри. Головний убір, що рятує тім'ячко від шишок, тут буде дуже доречним.

  • Вчиться стояти та ходити. Деякі дітки після перших невдалих спроб піти відмовляються від наступних старань на кілька місяців. Інші замість «пішки під стіл» йдуть «лобом у стіл». Шоломик надає впевненість у першому випадку і захищає лоб з маківкою у другому.

  • Пробує бігати. Той, що біжить карапуз швидше віддаляється від батьків, щоб вони встигли його підстрахувати, а значить частіше падає. Вдома він максимум зіткнеться з підлогою і заробить гулю, а ось на вулиці дряпучий асфальт, який до садна додасть неприємні ранки. Захист убереже в обох випадках.

  • Їздить сидячи в автокріслі. На дорозі треба бути готовим до всього. Будь-якої миті може знадобитися різко загальмувати. А оскільки закони фізики ніхто не скасовував, цієї миті тіло різко подається вперед можна стукнутися головою. Шоломик попередить непотрібні шишки.

Важливі аспекти при виборі захисної шапочки

Вирішили прикупити своєму диву шолом із поролону ? Тоді ловіть корисні поради щодо вибору:

Зверніть увагу на матеріали.

  • Вони повинні бути гіпоалергенними та дихаючими. Якщо доглядаєте убори з малюнками, то принти мають бути якісними, щоб не попливли після прання.

  • Вивчіть способи фіксації. Мало які дітки люблять носити шапки, тому шукайте моделі із зав'язками їх малюк не зніме легким рухом руки.

  • Шукайте моделі з регулюванням розміру, найкраще липучками. Вона прослужить значно довше. Липучки дозволяють відрегулювати розмір під конкретну голову, адже іноді кілька міліметрів може відіграти значну роль. До того ж ціна на шолом для малюка , який прослужить 2 роки, стає привабливішою.

  • Дизайн також відіграє важливу роль. Ваш малюк не визнає шапки? Запропонуйте йому одягнути фасон з вушками або кумедним малюнком і у Вас з'явиться нова проблема «як умовити дитину зняти шолом ».

Сподіваємось, наші поради припали Вам до речі, і маленький дослідник вже привертає до себе увагу своїм незвичайним головним убором. Не встигли ще придбати цей диво-аксесуар? Не біда Ви можете купити шапочку шолом на голову малюка в магазині Milagrosa батьки обов'язково оцінять її високу якість і доступну ціну, а маленьким модникам сподобається забавний дизайн.